Nagyon köszönjük a szíves fogadtatást a Szent II. János Pál Iskolaközpontban tartott előadáson jelenlévő diákoknak, pedagógusoknak!
A Nemzeti Emlékezet Bizottsága és az Ülj Közelebb Produkció színházi előadásában Olofsson Placidot ezúttal Martinkovics Máté személyesítette meg, a halál szerepében Bezerédi Zoltán volt látható.
Legközelebbi előadásunk szintén Budapesten, azúttal a Kodály Zoltán Kórusiskolában lesz május 21-én. Majd május 24-én Beregszászban, 29-én, 30-án Nagyváradon, illetve Érmihályfalván lesz látható!


