Megemlékezést szervez a Recski Szövetség Egyesület 2017. szeptember 17-én, 10:00 órától a recski haláltábor helyszínén.
Egyebek mellett – előadást tart Bank Barbara, a Nemzeti Emlékezet Bizottsága tagja, Wittner Mária és Körösmezei László recski túlélők, és Gálszécsi András, volt hortobágyi rab.
A megemlékezést ökumenikus Istentisztelet zárja.
Kapcsolódó tartalom: