-
Vissza a listához
Ossza meg másokkal:
Vágólapra

Konferencia és kiállítás 1956-ról Rómában

2016. 09. 01.

A kétnapos eseményen részt vesz a NEB tudományos kutatója, Andreides Gábor.

A Római Magyar Akadémián 2016. október 19.-én nyílik meg Mario De Biasi Budapest 1956 című fotókiállítása. Mario De Biasi a L'Epoca című hetilap fotóriportere volt. A forradalom ideje alatt Budapesten és Magyarországon fényképezte az eseményeket. Balassi Intézet Római Magyar Akadémia, Magyarország Római Nagykövetsége, Centro di Ricerca e Archiviazione della Fotografia együttműködésében jött létre a kiállítás, amely november 6-ig látható az Akadémián.

A kétnapos eseményen részt vesz a NEB tudományos kutatója, Andreides Gábor. A konferencia első napján hallhatják az érdeklődők az előadását.

További részletek:

IRATKOZZON FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Weboldalunkon sütiket használunk

Az oldalon az oldal működéséhez feltétlenül szükséges és munkamenet támogató, az egyes felhasználói munkamenetek azonosítására szolgáló sütiket (cookies) használunk. Az oldalon alkalmazott funkcionális sütikről bővebb tájékoztatás a "Tájékoztatás a sütikről" gomb megnyomásával érhető el.