-
Vissza a listához
Ossza meg másokkal:
Vágólapra

’56-osok ünnepi találkozója Stockholmban

2017. 02. 23.

Az ’56-os emlékév zárásaként Magyarország Stockholmi Nagykövetsége ünnepi találkozót rendez Stockholmban. Az eseményen Máthé Áron, a Nemzeti Emlékezet Bizottsága elnökhelyettese képviseli a NEB-et.

Az ’56-os emlékév zárásaként Magyarország Stockholmi Nagykövetsége ünnepi találkozót rendez ’56-os, Svédországba kivándorolt magyarok részére.

A találkozón beszédet mond és a NEB képviseletében részt vesz Máthé Áron, a Nemzeti Emlékezet Bizottsága elnökhelyettese.

IRATKOZZON FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Weboldalunkon sütiket használunk

Az oldalon az oldal működéséhez feltétlenül szükséges és munkamenet támogató, az egyes felhasználói munkamenetek azonosítására szolgáló sütiket (cookies) használunk. Az oldalon alkalmazott funkcionális sütikről bővebb tájékoztatás a "Tájékoztatás a sütikről" gomb megnyomásával érhető el.