Az ’56-os emlékév zárásaként Magyarország Stockholmi Nagykövetsége ünnepi találkozót rendez ’56-os, Svédországba kivándorolt magyarok részére.
A találkozón beszédet mond és a NEB képviseletében részt vesz Máthé Áron, a Nemzeti Emlékezet Bizottsága elnökhelyettese.